PC DESIGN
PC DESIGN

Premýšľate nad kúpou dizajnového predmetu do priestoru vašej firmy, kancelárie alebo prevádzky? Prípadne nad kúpou personalizovaného darčeka pre vášho firemného partnera? Nechcete bežne dostupný predmet, ale niečo výnimočné, čo určite zaujme? V nasledujúcom článku sa dozviete, ako sa firemné logo alebo obľúbený motív môže stať súčasťou originálnych reklamných predmetov, vďaka ktorým sa odlíšite od ostatných a podčiarknete svoju firemnú identitu.

Logo firmy ako súčasť reklamných predmetov

Logá firiem ako súčasť reklamných predmetov sú už dnes samozrejmosťou. Tričká, kľúčenky, šiltovky, šálky, koberce a i. sú obľúbené reklamné predmety, ktoré reprezentujú firemnú značku. Väčšina firiem, či podnikov má v priestoroch interiéru a exteriéru svojich prevádzok aj 3D prevedenie svojho loga. Avšak logo firmy sa môže stať aj súčasťou praktického predmetu, napr. hodín, obrazu alebo stojana.

Veľkosť, vhodný materiál a farba

Pre zvolenie ideálnej veľkosti je vhodné si nechať vytvoriť vizuál, na základe ktorého sa rozhodnete pre tú správnu veľkosť. Čo sa týka farby predmetu určite odporúčame „firemné“ farby, prípadne, ak to dizajn manuál vašej firmy povoľuje, tak si môžete zvoliť čiernu alebo bielu alternatívu vášho loga. Biele a čierne prevedenie vášho firemného loga je vo výsledku vždy dobrá voľba. Pôsobí elegantne, nadčasovo a pri výbere materiálu neexistujú takmer žiadne obmedzenia. Personalizované firemné predmety je možné vyrobiť v matnom i v lesklom prevedení, záleží len od vašich preferencií.

V súčasnej dobe sú veľmi obľúbené aj prírodné materiály, práve drevo je ideálny materiál na vytvorenie jedinečného personalizovaného výrobku. Ak chcete zachovať prirodzenú farbu a štruktúru dreva, odporúčame drevené výrobky bez povrchovej úpravy, prípadne len olejovú úpravu dreva, alebo morenie. Samozrejme, aj drevo je možné striekať farbami podľa vzorkovníka RAL. V prípade drevených úžitkových predmetov je možné aj vypálenie vášho loga laserom, ideálne je zvoliť si svetlejší odtieň dreva, na ktorom nádherne vynikne táto technika.

Ak hovoríme o úžitkových predmetoch z prírodných materiálov, tak je potrebné spomenúť, že drevo je nádherne kombinovateľné aj s inými prírodnými materiálmi, napr. so stabilizovaným machom. Spojením týchto dvoch prvkov vznikajú dizajnové predmety, vďaka ktorým bude vo vašom interiéri prítomná príroda. Je možné vyrobiť personalizované predmety rôznych tvarov s firemným logom alebo obľúbeným motívom, ktoré sú ideálnym darčekom pre vášho firemného partnera.

Stabilizovaný mach je zaujímavý a pútavý prvok, ktorý je možné kombinovať aj s „neprírodnými“ materiálmi. Nádherne kontrastuje s bielou farbou, preto je ideálne do machového obrazu použiť práve túto farbu. Na výber máte matné alebo lesklé prevedenia vášho loga v machovej „perinke“. Obrazy z machu sú dizajnovým doplnkom akéhokoľvek firemného priestoru, môžete ich umiestniť na stenu recepcie, kancelárie, či ordinácie.

Na výrobu personalizovaných predmetov sa môžu použiť aj netradičné materiály. Éra návratu vinylových platní silne rezonuje v spoločnosti 21. storočia. Práve „staré“ platne v kombinácii s vaším logom, resp. obľúbeným motívom môžu vytvoriť jedinečný personalizovaný predmet, ktorý určite upúta pozornosť každého zákazníka, klienta, či návštevníka vašej firmy, kancelárie alebo prevádzky.

Logo firmy na viditeľnom mieste

3D logá a nápisy sa umiestňujú na viditeľné miesta budov, resp. firemných priestorov z praktického dôvodu. V prípade exteriérových log hrá dôležitú úlohu uľahčenie lokalizácie danej firmy alebo prevádzky. Avšak existuje aj ďalší dôvod umiestnenie 3D log na viditeľné miesta exteriérov a interiérov firiem, či prevádzok. Ten dôvod je budovanie firemnej identity a vytváranie povedomia o vás, o vašej firme, či prevádzke. Okrem 3D log je však dôležité budovať povedomie firmy aj reklamnými predmetmi. My vám ponúkame vytvorenie originálnych personalizovaných predmetov s vaším firemným logom alebo obľúbeným motívom. Zakomponovanie 3D loga alebo obľúbeného motívu do interiérových doplnkov zviditeľní vašu značku. Umiestnenie personalizovaných predmetov je na vašom zvážení, ideálne je však zvoliť si nejaký vstupný priestor firmy, napr. recepciu, čakáreň a pod. Určite však odporúčame aj ich umiestnenie do kancelárií, resp. do rokovacích priestorov a ordinácií. V prípade vašej kancelárie, či ordinácie Vám budú neustále pripomínať vás a úspechy vašej firmy.

 

image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml