PC DESIGN
PC DESIGN

3D logá a nápisy z XPS extrudovaného polystyrénu

Nápisy a logá z extrudovaného polystyrénu sú vyrábané na CNC drôtovej rezačke. CNC rezačka zabezpečuje, aby sa vaše nápisy/logá presne zhodovali s predlohou vytvorenou v počítači. Na tento druh nápisov používame kvalitný stavebný polystyrén od rakúskeho výrobcu Austrotherm, ktorý je zárukou odolnosti voči nepriaznivým poveternostným vplyvom. Tento materiál poskytuje možnosť zvoliť si hrúbku v širokom rozmedzí od 20 až 300 mm. Povrchová úprava je realizovaná farbami, ktoré namiešame podľa vzorkovníka RAL.

Použitie: interiér/exteriér

3D logá a nápisy z PVC dosiek

3D nápisy vyhotovené z PVC dosiek sú ekonomickejším variantom extrudovaného polystyrénu. Nápisy z tohto materiálu vyrábame na CNC frézke. PVC dosky používame štandardne v hrúbkach 5, 10 alebo 20 mm. Písmenká je možné nastriekať farbou v odtieňoch RAL alebo čelnú stranu polepiť samolepiacou fóliou. Nápisy z PVC je možné osádzať na dištančné podložky. Odsadenie od steny dokáže vytvoriť neuveriteľný a pútavý 3D efekt. Odolnosť v exteriéri je vynikajúca, avšak svoje uplatnenie si nájdu aj v interiéri.

Použitie: interiér/exteriér

3D logá a nápisy z plexiskla a akrylu

Ak chcete, aby vaše 3D nápisy/logá pôsobili naozaj exkluzívne, odporúčame práve tieto dva materiály. Realizácie z plexiskla a akrylu sú síce finančne náročnejšie, avšak výsledný produkt bude skvele reprezentovať vašu firmu. Vlastnosti týchto materiálov umožňujú zaujímavé spracovanie. Môžete si zvoliť hrúbku v rozmedzí od 3 mm do 10 mm, v niektorých prípadoch až do 20 mm. Je možné dosiahnuť hrúbku až 300 mm pri kombinácii plexi s XPS alebo PVC. Nápisy z týchto materiálov môžu byť farebne rozmanité, ak si nevyberiete zo základných farebných odtieňov plexiskiel, je možné vytvoriť zaujímavé efekty použitím samolepiacich fólií.

Použitie: interiér/exteriér

Logá s machom

Naša firma zachytila aj moderný trend rôznych foriem využívania stabilizovaného machu v interiéri. Tento prírodný prvok je zaujímavý a pútavý aj v oblasti výroby reklamy. Vyrábame 3D logá z machu z rôznych materiálov. Používame jedinečnú technológiu osádzania písmen na neviditeľné dištančné podložky, vďaka ktorej sa váš 3D nápis vznáša v machu. Písmená je možné podsvietiť, vďaka čomu rozžiari priestory vašej firmy.

Použitie: interiér

3D logá a nápisy preglejky a dreva

Preglejka a drevo si tiež našli uplatnenie v oblasti 3D reklamy. Vďaka našej CNC frézke dokážeme aj z týchto materiálov vytvoriť pútavé nápisy/logá. Ak má vaša firma eco charakter, resp. uprednostňujete práve prírodný materiál je táto možnosť tou správou voľbou. Drevo po obrobení môže zostať v surovom stave. Je však možné ho namoriť aj do tmavších odtieňov, prípadne nalakovať do vysokého lesku. Drevo a preglejku vieme spracovať v doskových formátoch do maximálnej hrúbky 100 mm.

Použitie: interiér/exteriér

XPS + Plexisklo

Ak hľadáte luxusne pôsobiace 3D logo do exteriéru, spojenie materiálov XPS a plexiskla je ideálnou voľbou. Hrúbka extrudovaného polystyrénu (XPS) vytvorí požadovaný 3D efekt a zároveň hladký a lesklý povrch plexiskla zaručí dokonalosť 3D loga.

Použitie: interiér

Kompozitné materiály

Hliníko-plastové sendvičové dosky si našli svoje uplatnenie aj pri výrobe 3D nápisov. Jedná sa o materiál, ktorý je vyrobený kombináciou dvoch materiálov, usporiadaných v poradí hliník-plast-hliník. Nápisy z tohto materiálu vyrábame na CNC frézke. Tento kombinovaný materiál je vyrábaný vo viacerých odtieňoch v hrúbke 3 mm. Ak by ste si nevybrali farebný odtieň zo vzorkovníka, je možné čelnú stranu písmeniek polepiť samolepiacou fóliou v akejkoľvek vami zvolenej farbe. Nápisy z kompozitných materiálov majú v exteriéri až extrémnu odolnosť.

Použitie: interiér/exteriér

image/svg+xml image/svg+xml