PC DESIGN
PC DESIGN

Strojový park

CNC router

Náš plne automatický CNC router (frézka) disponuje pracovnými rozmermi 1800x1200x100mm (d, š, v). Masívna oceľová konštrukcia a silné 2. 2 KW vreteno s ľahkosťou zvládne obrábanie rôznych materiálov (drevo, plast, plexisklo, hliník, kameň, polystyrén a kompozitné materiály). Frézka je vo všetkých osiach osadená lineárnym vedením a guľôčkovými skrutkami, vďaka čomu pracuje s presnosťou 0,05 mm, táto presnosť je postačujúca aj pre tie najnáročnejšie aplikácie.

Rezací ploter Graphtec CE6000

Séria CE6000 sa vyznačuje skvelým výkonom. Ploter je vybavený profesionálnymi funkciami, ako je snímanie registračných značiek a perforované rezanie, pomocou ktorého je možné vyrezať rôzne štítky, nálepky, etikety a pod. S naším plotrom dokážeme rezať médiá do šírky 600mm.

CNC rezačka na polystyrén

Do nášho strojového parku patrí aj cnc rezačka polystyrénu s pracovným rozsahom 1250 x 600 mm. Tento rozmer je zhodný so štandardnou tablou XPS vďaka čomu ju dokážeme rezať celú naraz. Rezačka funguje na princípe horúceho drôtu vďaka čomu zostávajú rezané plochy zatavené a hladké.

CNC CO2 LASER

Disponujeme CNC laserom s technológiou CO2. Pracovný rozmer stroja je 600 X 900 mm a výkon až 120W. Laser používame predovšetkým na rezanie plexiskla a gravírovanie komplikovanej, prípadne „malej” grafiky.

Používané materiály
image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml