PC DESIGN
PC DESIGN

Svetelná reklama je najlepšou voľbou pri zviditeľnení vašej firmy počas celého dňa. Z psychologického hľadiska takýto typ reklamy vedome, avšak najmä podvedome pôsobí chcene alebo nechcene na vášho potencionálneho zákazníka. Mnohé úspešné firmy pri svojom marketingu vychádzajú práve z psychológie reklamy. Svetelné 3D logá dokážu upútať, resp. zaujať najmä nových zákazníkov. Obdobie jesene a zimy vaše písmená zahalí do tmy a stanú sa nevýraznými, svetelné písmená sú však viditeľné a výrazné aj v týchto mesiacoch. Ak sa chce vaša firma alebo podnik odlíšiť od iných určite by ste mali zvoliť práve takúto svetelnú alternatívu reklamy. Naša firma myslí ekologicky, našu planétu je potrebné chrániť, preto pri výrobe používame výhradne len LED technológie. Tieto sú šetrné nielen k našej planéte, ale aj k vašej peňaženke. Na výrobu používame profesionálne LED pásy a LED moduly s čipmi renomovaných výrobcov – LG alebo Samsung. Pri projekte podsvietenia používame sofistikovaný softvér, ktorý nám určí typ a počet LED modulov pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu svietivosti pri najnižšom odbere elektrickej energie. Tento projekt zároveň zabezpečí rovnomerné podsvietenie vašej reklamy, žiadna strana svetelnej reklamy, prípadne písmeno nebude svietiť slabšie, resp. silnejšie ako iné. Napájanie LED sústavy je realizované pomocou kvalitných MeanWell zdrojov. Tieto zdroje patria k jednotke na trhu. Zdroj od MeanWellu a nami vytvorený LED systém zaručuje najväčšiu svietivosť pri najnižšom odbere elektrickej energie, bezporuchovosť a dlhú dobu životnosti. Pri LED moduloch je garancia svietivosti až 50 000 hodín. Dokážeme navrhnúť reklamu, ktorá bude pútavá, zaujímavá, najmä však čitateľná pre chodcov i motoristov.

Pri svetelných nápisoch rozlišujeme tri základné typy:

Front light

Je to základná technika, kde sa nesvetelné logo nasvieti reflektormi z prednej strany.

Back light

Logo má na zadnej strane integrované LEDky a prúd svetla je smerovaný do fasády, vďaka tomu je vytvorená pútavá svetelná kontúra za logom.

Full light

LED technológia je použitá v kombinácii so špeciálnym patentovaným plexi, ktoré vedie svetlo. Vďaka tomu celý nápis žiari. Túto technológiu je možné kombinovať aj s Back light podsvietením.

image/svg+xml image/svg+xml


Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml

Plexisklo v hlavnej úlohe luxusného 3D loga

Plexisklo je materiál vhodný pre náročného klienta.


Pokračovanie článku

Grafické návrhy – Ročenka GVPT

Súčasťou našej práce je aj grafika.


Pokračovanie článku

Naše 3D logo na hasičskej zbrojnici

Dnes sme namontovali 3D logo (text a erb) z PVC materiálu – palfoam na Hasičskú zbrojnicu v Dražkovciach.


Pokračovanie článku